Doprava a platba

Informace o doručení a platbě při objednání motocyklu nebo elektrokola

Při objednání motocyklu nebo elektrokola prostřednictvím našeho e-shopu je motocykl či elektrokolo k zákazníkovi vždy doručeno v kompletním, provozuschopném stavu, naší vlastní dopravou - naším zaměstnancem, a to z důvodu, že při předání je zákazníkovi motocykl či elektrokolo řádně předvedeno, je mu vysvětlena obsluha a základní informace nutné pro provoz. Zároveň díky tomuto je možno zákazníkovi vysvětlit, jak s motocyklem či elektrokolem zacházet, a zodpovědět mu případné dotazy. 

 

Motocykl či elektrokolo doručíme kamkoliv po České republice zdarma do místa bydliště nebo případně na jinou v objednávce zadanou doručovací adresu. Zároveň s motocyklem je zákazníkovi předán velký technický průkaz (čistopis), uživatelská příručka sloužící jako záruční list a faktura – daňový doklad (u elektrokola totéž bez TP). 

 

Před složením a zprovozněním motocyklu či elektrokola a jeho dovozem na adresu zákazníka je vyžadovaná záloha ve výši 2.000 Kč – po objednávce je zákazníkovi na mail zaslána zálohová faktura, která obsahuje veškeré údaje potřebné pro úhradu zálohy. Po úhradě je motocykl připraven a zákazník je kontaktován telefonicky za účelem dohodnutí termínu dovozu, zpravidla to bývá do 5 pracovních dnů od uhrazení zálohy.

 

 Informace o doručení a platbě při objednání náhradních dílů nebo doplňků

 

 Při objednání náhradních dílů nebo doplňků expedujeme zboží do 5 pracovních dnů.

 

Je možno využít následující způsoby přepravy a platby:

 

 Využití přepravy prostřednictvím České pošty:

 

 

Cena dopravného a balného při platbě předem bankovním převodem - 150 Kč vč. DPH

 

Na dobírku nelze prostřednictvím České pošty zboží zaslat.

 

Faktura za zboží k platbě předem je zaslána mailem do 24 hodin od potvrzení přijetí objednávky.

 

Zásilka je doručena standartním způsobem poštou na adresu zákazníka, v případě, že zákazník momentálně není přítomen, je mu zásilka uložena k vyzvednutí na místně příslušné poště a zákazník je o tomto uložení poštou informován zprávou o uložení zásilky. Doručení trvá 2 – 3 dny od odeslání.

 

Doprava zdarma při nákupu nad 5 000 Kč.

 

Využití přepravy prostřednictvím PPL:

 

  • S platbou předem bankovním převodem - cena 140 Kč vč. DPH
  • S platbou dobírkou - cena 190 Kč vč. DPH
  • Doručení na Slovensko - s platbou převodem - 250 Kč vč. DPH, s platbou na dobírku - 300 Kč vč. DPH

 

V případě platby převodem je faktura za zboží zaslána mailem do 24 hodin od potvrzení přijetí objednávky. V případě platby dobírkou je částka za zboží vybrána řidičem při předání zásilky.

 

Zásilka je doručena den následující po dni odeslání ze skladu dodavatele na adresu zákazníka, ten je o doručení předem informován telefonicky ze strany PPL. V případě nepřítomnosti zákazníka je zásilka vrácena dodavateli, bohužel není možné její uložení. Tento způsob dopravy je nevhodný pro zákazníky, kteří se nezdržují v průběhu dne doma a nemají ani možnost zajistit, aby zásilku převzala jimi pověřená osoba.

 

Doprava zdarma při nákupu nad 5 000 Kč.

 

Osobní odběr

 

  • osobní odběr je vždy ZDARMA
  • adresa osobního odběru je Kentoya Motors s. r. o. - centrální sklad, Veliká Ves 5, 250 70 Odolená Voda
  • uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě a nebo bankovním převodem předem
  • osobní odběr je možný pouze v pracovní dny v provozní době centrálního skladu, info o aktuální provozní době naleznete vždy na www.kentoya.cz. O tom, že je zboží k osobnímu odběru pro zákazníka připraveno, je zákazník informován předem e-mailem nebo telefonicky