EURO IV - jsme připraveni!

Vážení zákazníci,

od roku 2017 vstupuje v platnost nová emisní norma EURO 4, která mimo jiné zpřísňuje emisní limity a požadavky na technickou stránku skútru. Skútry plnící EURO 4 budou vybaveny jednoduchým vstřikováním, které má za úkol hlavně snížit emise výfukových plynů. Dále budou vybaveny kombinovaným brzdovým systémem, který aktivuje obě brzdy stlačením jediné páky, automatickými světly a v neposlední řadě i OBD konektorem, který bude sloužit k monitorování činnosti motoru. Výkonově a spotřebou budou skútry přibližně na stejné úrovni jako skútry plnící normu EURO3.

Nové nařízení Evropského parlamentu s označením 168/2013 je spojeno s novými úkoly pro výrobce a navýšením výrobních výdajů, což se odrazí v konečné ceně vyráběných skútrů. Předpokládané navýšení ceny bude dle modelu 4.000 až 5.000 Kč. Tyto skútry budeme uvádět na trh v průběhu roku 2017 a začnou postupně nahrazovat skútry plnící normu EURO 3.

Skútry plnící normu EURO 3 zůstávají nadále v prodeji při zachování původních cen. My jako autorizovaný prodejce značky Kentoya budeme vydávat ke skútrům zakoupeným v roce 2017 technický průkaz vždy s aktuálním datem prodeje (koupíte 10. června 2017, TP bude vystaven 10. června 2017) a vždy se bude jednat o čistopis. Nemusíte se obávat, že ke skútru zakoupenému v roce 2017 obdržíte technický průkaz vystavený v roce 2016 a již přihlášený na 1. majitele tak, jak to praktikují někteří autorizovaní prodejci a mnoho různých neautorizovaných prodejců. 

V případě koupě skútru plnící normu EURO 3 mino Českou republiku nebo zahraničním zákazníkem je nutno se informovat o možnosti přihlášení v zemi, kde bude skútr provozován.

Věříme, že Vám tato informace napomůžeme při výběru skútru v roce 2017 a pokud byste měli nějaké doplňující dotazy, neváhejte napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , rádi Vám odpovíme.

 

Aktuální nabídka modelů skútrů z naší nabídky splňující normu EURO 4:

skutr maximus_euro4_kentoya skutr asphyx_euro4_kentoya skutr phoenix_euro4_kentoya
Skútr Maximus-I 125 4T  Skútr Asphyx-I 125 4T Skútr Phoenix-I 125 4T

     

                              

Team Kentoya