Kontakt

Prodej motocyklů a skútrů

prodej@kentoyamotors.cz
tel: +420 605 717 117

Centrální sklad a značková prodejna:
251 68  Hlubočinka - Sulice, ul. Hlavní, Praha - východ

Prodej náhradních dílů a objednávky na servis

servis@kentoyamotors.cz
tel: +420 777 775 622

POZOR - centrální sklad není prodejna náhradních dílů, náhradní díly je nutno předem objednat přes e-shop a vyzvednutí je pak možné po obdržení avíza, že jsou díly připraveny k vyzvednutí

Doprava

Přečtěte si prosím jakým způsobem Vám doručíme Vaše zboží

Přejít na Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA


Informace pro zákazníky o doručení a platbě při objednání skútrů, mopedů, elektrokoloběžek a elektrických čtyřkolek

Při objednání skútru, mopedu, elektrokoloběžky nebo elektrické čtyřkolky prostřednictvím našeho e-shopu je zboží k zákazníkovi vždy doručeno v kompletním, provozuschopném stavu, naší vlastní dopravou - naším zaměstnancem, a to z důvodu, že při předání je zákazníkovi zboží řádně předvedeno, je mu vysvětlena obsluha a základní informace nutné pro provoz. Zároveň díky tomuto je možno zákazníkovi vysvětlit, jak se zbožím zacházet, a zodpovědět mu případné dotazy. 

Motocykl nebo elektrozboží doručíme kamkoliv po České republice zdarma do místa bydliště nebo případně na jinou v objednávce zadanou doručovací adresu. Zároveň se zbožím, pokud je vybaveno technickým průkazem, je zákazníkovi předán velký technický průkaz (čistopis), uživatelská příručka sloužící jako záruční list a faktura – daňový doklad (u ostatního totéž bez TP). 

U položek označených na eshopu dostupností SKLADEM OMEZENĚ neplatí doprava zdarma, jedná se o zboží dostupné v posledních kusech pouze po prodejnách a buďto je nutné si zboží na konkrétní prodejně vyzvednout nebo je možno dohodnout dopravu individuálně.

Před složením a zprovozněním skútru, mopedu nebo elektrozboží je vyžadovaná platba ve výši 2.000  – po objednávce je zákazníkovi na mail zaslána zálohová faktura, která obsahuje veškeré údaje potřebné pro úhradu zálohy (pokud zákazník v objednávce uvede platbu převodem, je mu zaslána zálohová faktura na kompletní cenu zboží). Po úhradě platby za složení, zprovoznění a odzkoušení zboží se zboží připraví a zákazník je kontaktován telefonicky za účelem dohodnutí termínu dovozu nebo vyzvednutí (dle zadání v objednávce).

V případě nepřevzetí zboží nebo odstoupení od smlouvy do 14 dnů je platba za složení a zprovoznění skútru nevratná.Informace o doručení a platbě při objednání náhradních dílů nebo doplňků

Prodej náhradních dílu je určen pouze smluvním partnerům, případně odborným servisům. Pokud si zboží objednává uživatel, přebírá plnou odpovědnost za montáž tohoto dílu a bere na vědomí, že na neodborně namontovaný díl nemá záruku.

Při objednání náhradních dílů nebo doplňků expedujeme zboží do 5 - 10 pracovních dnů.

Je možno využít následující způsoby přepravy a platby:

Zaslání prostřednictvím PPL: 

  • S platbou předem bankovním převodem - cena 160 Kč vč. DPH
  • S platbou dobírkou - cena 200 Kč vč. DPH
  • Doručení na Slovensko - s platbou na dobírku - 400 Kč vč. DPH

V případě platby převodem je faktura za zboží zaslána zákazníkovi emailem a po zaplacení je zboží odesláno. V případě platby dobírkou je částka za zboží vybrána řidičem při předání zásilky.

Zásilka je předána dopravci a ten zákazníka o doručení obvykle předem informuje mailem nebo telefonicky. Za doručení zásilky nenese prodávající žádnou odpovědnost. V případě nepřítomnosti zákazníka je zásilka vrácena dodavateli, bohužel není možné její uložení. Tento způsob dopravy je nevhodný pro zákazníky, kteří se nezdržují v průběhu dne doma a nemají ani možnost zajistit, aby zásilku převzala jimi pověřená osoba.

Zaslání prostřednictvím České pošty:

Cena dopravného a balného při platbě předem bankovním převodem - 190 Kč vč. DPH, na dobírku nelze prostřednictvím České pošty zboží zaslat.

Faktura za zboží k platbě předem je zaslána mailem do 48 hodin od potvrzení přijetí objednávky (platí pro pracovní dny).

Zásilka je doručena standardním způsobem poštou na adresu zákazníka, v případě, že zákazník momentálně není přítomen, je mu zásilka uložena k vyzvednutí na místně příslušné poště a zákazník je o tomto uložení poštou informován zprávou o uložení zásilky. Doručení trvá 2 – 3 dny od odeslání.

U obou způsobů dopravy platí, že při nákupu nad 5.000 Kč je doprava zdarma.

Osobní odběr 

  • osobní odběr je vždy ZDARMA
  • adresa osobního odběru je Kentoya Motors s. r. o. - centrální sklad, ul. Hlavní 1194, 251 68 Hlubočinka - Sulice, Praha - východ.
  • uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě nebo bankovním převodem předem
  • osobní odběr je možný pouze v pracovní dny v provozní době centrálního skladu, info o aktuální provozní době naleznete vždy na www.kentoya.cz. O tom, že je zboží k osobnímu odběru pro zákazníka připraveno, je zákazník informován předem e-mailem nebo telefonicky.

 

Podrobnější informace naleznete v Obchodních podmínkách.

Akční nabídka

Svět kentoya

KENTOYA V ČR

Plzeňský kraj

Roman Florian - automateriál

Tachov

Adove s.r.o

Plzeň - Slovany

A-Come spol. s.r.o

Klatovy

Plzeňský kraj

Roman Florian - automateriál

Nerudova 1132
Tachov
34701

+420 123 456 789

florian@tachov.cz

< Zpět

 Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj