Kontakt

Prodej motocyklů a skútrů

prodej@kentoyamotors.cz
tel: +420 605 717 117

Centrální sklad a značková prodejna:
251 68  Hlubočinka - Sulice, ul. Hlavní, Praha - východ

Prodej náhradních dílů a objednávky na servis

servis@kentoyamotors.cz
tel: +420 777 775 622

POZOR - centrální sklad není prodejna náhradních dílů, náhradní díly je nutno předem objednat přes e-shop a vyzvednutí je pak možné po obdržení avíza, že jsou díly připraveny k vyzvednutí

Doprava

Přečtěte si prosím jakým způsobem Vám doručíme Vaše zboží

Přejít na Doprava a platba

Kopírování značky

Kopírování značky

Kopírování značky

Vážení zákazníci,

jistě si někteří z Vás všimli, že modely, které Vám nabízí značka Kentoya, se snaží nabízet i jiní prodejci, a to převážně na internetu přes různé e-shopy. Chceme Vás tímto upozornit, že tyto modely nemají se značkou Kentoya nic společného, jsou vyráběny v jiných továrnách v Číně a samozřejmě jsou vyráběny v nižší kvalitě a z horších materiálů. Není v našich silách zabránit tomu, aby model, který vyrábíme a prodáváme v ČR, nebyl zkopírován jinou konkurenční továrnou, která se jej pak přes různé prodejce snaží v ČR prodávat.

Tito prodejci, přestože se na webu tváří seriózně, většinou nemají homologace, nejsou zaregistrováni u Ministerstva dopravy, netisknou technické průkazy a skútry prodávají přes tzv. COC list. Toto samozřejmě mohou, ale chceme Vás tímto upozornit, že tito prodejci nemají fungující servisní síť, nemají náhradní díly nebo jich v lepším případě mají nedostatek pouze na omezenou dobu. V případě problémů přestanou s Vámi komunikovat nebo zmizí z trhu.

Toto upozornění zveřejňujeme na základě informací od zákazníků, kteří uváděli, že při koupi skútru byli ubezpečováni, že kupují stejný model jako prodává Kentoya.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám šťastnou ruku při výběru skútru.

Team Kentoya

Akční nabídka

Svět kentoya

KENTOYA V ČR

Plzeňský kraj

Roman Florian - automateriál

Tachov

Adove s.r.o

Plzeň - Slovany

A-Come spol. s.r.o

Klatovy

Plzeňský kraj

Roman Florian - automateriál

Nerudova 1132
Tachov
34701

+420 123 456 789

florian@tachov.cz

< Zpět

 Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj